Screenpresso

Ücretsiz ekran görüntüsü yakalama programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.3 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma LEARNPULSE
Screenpresso ile en mükemmel ekran görüntülerini yakalayacaksınız. Program sayesinde çektiğiniz görüntüleri hard diskinize kaydedebileceğiniz gibi flash diskinize de otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Ekran görüntüsü yakalamak için kısayol tuşlarını kulla
Screenpresso ile en mükemmel ekran görüntülerini yakalayacaksınız. 

Program sayesinde çektiğiniz görüntüleri hard diskinize kaydedebileceğiniz gibi flash diskinize de otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Ekran görüntüsü yakalamak için kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. Programı kullanarak yakaladığınız ekran görüntülerini popüler resim formatlarında kaydedebilir ve bunları istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. 

Resimlerin boyutunu düzenleyebilme, resimlerinizi kolayca kaydedebilme, ekran görüntülerini Twitter'da paylaşabilme, efekt ekleyebilme, resimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilme, ekran görüntüsü geçmişi, ekran görüntülerinizi e-postanıza ekleyebilme, dahili günlük düzenleyici gibi özellikleri sayesinde daha da kullanılabilir ve kolay bir hal almakta olan bu programı kullanmak da tamamen ücretsizdir. 
Screenpresso indir